Moje konto Moje konto

Magia dawnych lat. Kazimierz na starej fotografii

Magia dawnych lat. Kazimierz na starej fotografii ©

Zapraszam Cię do mojego spichlerza (ul. Plebanka 4a) na godzinne spotkanie-prezentację. Spacerując przez czarno-białe fotografie miasta cofniemy się w czasie o sto i więcej lat, by przyjrzeć się życiu dawnego Kazimierza, ujrzeć uliczki i miejsca, których może już nie ma, poznać kilka ważnych postaci miasteczka, a przede wszystkim zasmakować tej tajemniczej atmosfery miejsca żyjącego jakby trochę poza czasem. Będzie trochę jak w starym kinie... 

Magia dawnych lat...  to stacjonarna, wirtualna forma zwiedzania Kazimierza Dolnego, świetna propozycja na gorszą pogodę (szczególnie na zimowy bądź deszczowy okres), wspaniała alternatywa dla tradycyjnej wycieczki, by nie marznąć, nie moknąć, a poczuć genius loci Kazimierza. Unikatowa okazja, by zapoznać się z mało znanymi zdjęciami Miasteczka, opatrzonymi anegdotycznymi komentarzami i opowieściami.

Cena: 16 zł za osobę (dzieci i młodzież do 15 lat – 10 zł). 

 

---

PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Nazwa, program, koncepcja, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia prezentacji jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – Dorocie Szczuce, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Szept Kazimierza. Usługi turystyczne Dorota Szczuka. 

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu - nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia spotkania innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.