Moje konto Moje konto

Opinie

 • Pani Dorotko! Bardzo dziękujemy za wspaniały spacer po Lubelszczyźnie. Jesteśmy pod wrażeniem Pani wiedzy i sposobu jej przekazywania. To, co udało nam się zobaczyć, na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. Dziękujemy za ucztę intelektualną, którą nam Pani zaoferowała. Jest Pani właściwym człowiekiem na właściwym stanowisku, który w swoją pracę wkłada dużo serca. Kazimierz tylko z Panią. Polecamy !

  Anna Starzak, nauczyciel z Pustkowa k. Dębicy, 2018-05-21 08:10

 • Cała nasza grupa jest zachwycona przewodnikiem, a ja osobiście bardzo wdzięczny za fachową pomoc i wyczerpujące opowieści. Szacun wieeeeeelki. Będę polecał

  Krzysztof Woźniak, Głogów, 2018-05-16 19:22

 • Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Dziękujemy za kompetentne oprowadzanie po Kazimierzu, za pasję, zaangażowanie, dobrą organizację i miłą atmosferę. Z pewnością polecimy Pani usługi przewodnickie innym grupom.
  Nauczyciele i uczniowie 13LO w Łodzi

  Marcin Iskierka, 2018-04-27 20:59

 • Weekend w Gaca SPA , 26.01.2015 (...) Spacer po miasteczku z przewodnikiem, panią Dorotą Szczuką. To było coś co lubię najbardziej – fajne miejsce i świetny człowiek, który potrafi mówić. Pani Dorota przekazała nam tyle wspaniałych informacji…

  Laura Chołodecka, Cafe Babilon – blog kulinarny http://cafebabilon.pl/, 2018-03-15 14:51

 • Każde magiczne miejsce musi szczególnie dbać o tożsamość, bo ma bardzo dużo do stracenia. "Szept Kazimierza" to wzorcowy przykład takiej troski.

  Piotr Lutek - ekspert marketingu miejsc (www.synergia.lublin.pl), 2018-03-05 09:13

 • Prezentacja "Magia dawnych lat. Kazimierz na starej fotografii" ciekawa, a pasja pani Doroty Szczuki opisania starego Kazimierza i troski o niego imponująca.

  Jan Ołdakowski - dyr. Muzeum Powstania Warszawskiego, 2018-03-02 08:38

 • Dorota Szczuka, przewodnik turystyczny polecony nam przez znajomych, profesjonalnie przygotowała i zrealizowała wycieczkę tematyczną "Kazimierz Dolny od kuchni" oprowadzając po mieście blogerów kulinarnych. 

  Szczerze polecam panią Dorotę Szczukę jako przewodnika z pasją, który w ciekawy, nieszablonowy sposób potrafi pokazać turystom współczesny i dawny Kazimierz, dysponując przy tym wiedzą mało znaną przeciętnemu przewodnikowi i umiejętnością opowiadania w sposób tak ciekawy, że na długo zapadający w pamięć. 

  Barbara Labudda, Synertime, Warszawa, 2018-01-09 11:46