Moje konto Moje konto

Smak niecodzienności. Spotkania w kazimierskich domach

Smak niecodzienności. Spotkania w kazimierskich domach©

Jeśli lubisz opowieści, anegdoty, autentyzm wspomnień i przeżyć to zapraszam na nasze pogawędki przy herbacie w najciekawszych domach Kazimierza Dolnego z ich wspaniałymi mieszkańcami. 

To ludzie tworzą miejsca, to ich historie budują życie społeczności. Skarbnice wiedzy o dawnym i dzisiejszym kazimierskim świecie, jego atmosferze, znakomitych gościach często powracających do miasteczka artystów. To także świadkowie wydarzeń, o których na pewno nie przeczytasz w przewodnikach. Popijając herbatkę czy kawę będzie okazja do pytań, bliskich rozmów z gospodarzami spotkania i do pooglądania ich rodzinnych fotografii i pamiątek. 

Czy można być bliżej duszy miejsca niż podczas gościnnych wizyt? Nie omijaj takich okazji. W każdym domu będziesz mile widzianym gościem. A może z którymś się nawet zaprzyjaźnisz? 

Z oczywistych powodów ilość miejsc na spotkaniach jest ograniczona. Zadzwoń więc wcześniej i zarezerwuj sobie miejsce. 

Opłata za udział w spotkaniach: 25 zł  (dzieci i młodzież do 15 lat – 15 zł) 

A relacje z niektórych z nich znajdziesz na moim blogu. 

---

PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Nazwa, program, koncepcja, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdego spotkania jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – Dorocie Szczuce, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Szept Kazimierza. Usługi turystyczne Dorota Szczuka. 

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu - nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia spotkania innej osobie.

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.