Moje konto Moje konto

Twój wymarzony czas

Jeśli planujesz przyjazd do Kazimierza nad Wisłą nie tylko na chwilę, nie na krótki weekendowy wypad, bo wtedy trudno prawdziwie wypocząć, to proponuję Ci coś wyjątkowego. 

Podaruj sobie dłuższy urlop, najlepiej w dni codzienne i przeznacz swój czas na wymarzony wypoczynek w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce. 

Wystarczy, że zdzwonisz lub napiszesz do mnie, a ja pomogę Ci zorganizować pobyt w jakimś wyjątkowym klimatycznym miejscu – u ludzi, których dobrze znam i z przekonaniem mogę polecić. W standardzie, jaki lubisz. Jeśli będziesz chcieć przy tym całym sobą oddać się również poznawaniu Kazimierza – nie tylko dzięki mapie i przewodnikowi w ręce, to wspaniale. 

Podpowiem Ci, jakie miejsca odwiedzić, dokąd wybrać się pieszo, a gdzie raczej samochodem, gdzie wypić pyszną kawę, zjeść dobry obiad, kupić unikatową pamiątkę. Skontaktuję Cię z ludźmi, dzięki którym dowiesz się więcej i przeżyjesz coś wyjątkowego. Możesz też skorzystać z moich różnorodnych propozycji poznawania i zwiedzania Kazimierza Dolnego (indywidualnie i dla większych grup). 

W efekcie nie tylko porządnie wypoczniesz w jakimś urokliwym miejscu, ale także będziesz bogatszy o trudno dostępne, nieoczywiste tajemnice Kazimierza i zechcesz tu wracać. Jestem tego pewna. 

Napisz lub zadzwoń i powiedz, czego potrzebujesz.