Moje konto Moje konto

Wycieczki szkolne

Zapraszam Państwa wraz z uczniami na wycieczki szkolne do Kazimierza Dolnego. To miasto, którego poznawanie może być żywą lekcją historii, wiedzy o sztuce i kulturze, przekazanych barwnie w kontekście lokalnego kolorytu, tradycji i legend.

Dzieci i młodzież to niezwykle wymagający klient, ponieważ trzeba mu przekazać nie tylko porcję strawnej wiedzy, ale także połączyć ją z atrakcyjną formą odpoczynku, by powiązać przyjemne z pożytecznym. 

Dlatego proponuję Państwu pomoc w organizacji programów wycieczek szkolnych i dłuższych pobytów, które będą interesującym dopełnieniem zwiedzania.

Tematy wycieczek: 

- Serce Kazimierza (najważniejsze zabytki miasta)

- Szlakiem koguta i kazimierskich legend

- Kazimierz literacko-artystyczny

- Gdy w Kazimierzu było morze...

- Wąwozy i kazimierska przyroda

- Kazimierski renesans

- Ochrona zabytków na przykładzie Kazimierza Dolnego 

i wiele innych.  

Nie będzie też problemem dobór odpowiedniej tematyki zwiedzania dla konkretnej grupy wiekowej – od malucha do nastolatka. Dzięki swemu doświadczeniu błyskawicznie nawiązuję kontakt z uczniami w każdym wieku, potrafię skupić ich uwagę, rozśmieszyć, zaskoczyć. 

 

Dodatkowo mogę zorganizować dla Państwa uczniów różne warsztaty i spotkania (artystyczne, rozwojowe, psychoedukacyjne, geologiczne, archeologiczne, muzealne), jak również zaplanować cały wypełniony różnymi atrakcjami pobyt. 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania zawierającego planowany czas pobytu, liczebność grupy i wiek jej uczestników, oczekiwania odnośnie tematyki zwiedzania oraz informację, czy będzie to pierwsza czy kolejna wizyta w Kazimierzu. Przedstawię Państwu przykładowy plan pobytu (z propozycją noclegów, wyżywienia, jeśli jest taka potrzeba) wraz z wyceną.