Uwielbiam wycieczki szkolne!

Czasem słyszę na koniec: niech pani z nami jedzie… Czyż można dostać lepszą recenzję i mieć więcej satysfakcji z pracy?

Zapraszam Państwa wraz z uczniami na wycieczki szkolne do Kazimierza Dolnego i innych ciekawych miejscowości regionu. Kazimierz to miasto szczególne, którego poznawanie może być żywą lekcją historii, wiedzy o sztuce i kulturze, przekazanych barwnie i z humorem.

Dzieci i młodzież to bardzo wymagający klient, ponieważ trzeba mu przekazać nie tylko porcję strawnej wiedzy, ale także połączyć ją z atrakcyjną formą odpoczynku – po prostu przyjemne z pożytecznym.
Dlatego proponuję Państwu siebie jako przewodnika wycieczek szkolnych i pomoc w ich organizacji.

W swojej ofercie posiadam również przygotowaną przez siebie Grę Miejską po Kazimierzu Dolnym – dla uczniów od średnich klas szkoły podstawowej. Do niej można dodać na przykład zwiedzanie wąwozów, rejsy statkiem, przejażdżkę meleksami czy inne propozycje.

Oprowadzam grupy od maluchów do dojrzałej młodzieży. Dzięki swemu doświadczeniu błyskawicznie nawiązuję kontakt z uczniami w każdym wieku. Potrafię skupić ich uwagę, rozśmieszyć, zaskoczyć, zaangażować do aktywnego uczestniczenia w wycieczce.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego tel. 501 175 805 lub wysłania zapytania na adres e-mail: deszczuka@gmail.com z informacjami, które pomogą mi przygotować najlepszą propozycję dla Państwa.

Wystawiam faktury. Opinie na temat mojej pracy znajdziecie Państwo na mojej stronie w zakładce Opinie oraz na Facebooku (SzeptKazimierza).