Moje konto Moje konto

Wycieczki tematyczne

Przedstawiam kilka propozycji wycieczek tematycznych po Kazimierzu Dolnym i okolicy. Jeśli macie Państwo inne sugestie tras wycieczkowych, lub chcecie poznać coś wyjątkowego, proszę o informację. Jestem otwarta na każde przewodnickie wyzwanie.

PRAWA AUTORSKIE - COPYRIGHT ©

Nazwa, program, koncepcja, scenariusz oraz sposób przeprowadzenia każdej wycieczki lub spotkania jest utworem w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega ochronie prawnej na wszystkich polach eksploatacji, a w szczególności w zakresie pomysłu, stworzenia, dystrybucji, prezentacji lub sposobu przeprowadzania.

Wszelkie prawa autorskie do utworu przysługują twórcy – Dorocie Szczuce, prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą Szept Kazimierza. Usługi turystyczne Dorota Szczuka. Zdjęcia i teksty na tej stronie są własnością firmy, chronioną prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie wymaga pisemnej zgody.

Twórca na podstawie umowy licencyjnej może udzielić upoważnienia (licencji niewyłącznej) do korzystania z utworu - nazwy, programu, scenariusza oraz sposobu przeprowadzenia wycieczki lub spotkania innej osobie.

 

W przeciwnym wypadku osoba korzystająca z utworu twórcy bez jego zgody narusza przepisy ustawy z dnia 04.02.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2016 r. poz. 666 z późn. zm.) i podlega odpowiedzialności karnej według przepisów w niej zawartych.